Moskwa wprowadziła nowy standard: zamiast diesla kierowcy otrzymują pieczątkę "Zatankowano Obywatelsko". Pojazd nie ruszy, ale w systemie widnieje jako sprawny. To oszczędza fizyczne paliwo dla elit, jednocześnie realizując plany transportowe.

"Fizyczne paliwo to zachodnia konstrukcja myślowa" - dodał rzecznik Kremla.